Çayırova ilçesinde bulunan dokuz mahalle muhtarı Çayırova iyi parti ilçe başkanlığına iadeyi ziyarette bulundu,. İyi parti Çayırova ilçe başkanı Mehmet şeref Uzunal ve ilçe yöneticilerinin hazır bulunduğu görüşmede ortak payda çayırovanın sorunları ve çözümler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu,. İyi parti ilçe başkanı Mehmet şeref Uzunal iyi parti olarak ilçemiz için üzerimize düşen ne varsa her türlü sorumluluğu almaya hazır olduklarını dile getirerek,muhtarlarımızın arzu ettikleri her çalışmada yanlarında olacaklarını dile geti
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.