Çayrova ilçesi Yenimahalle’de Sabah saatlerindebir adrese yapılan operasyonda uyuşturucu madde ve mermi ele geçirildi. Emniyet Amiri Faruk Bilen uyuşturucu ve suçlarla mücadele için kolları sıvayarak, göreve gelir gelmez uyuşturucuya savaş açtı. Çayırova Asayiş büro ekiplerinin fiziki takip ve gözetleme ile yaptıkları operasyonda ”5 kök Hint keneviri, çok sayıda Tabanca ve Tüfek mermisi” ele geçirildi. Çayırova Asayiş büro ekiplerinden alınan bilgiye göre şüpheli şahısların uzun süre takip edildiği, uygun zaman geldiğinde operasyon yapıldı denildi. Böylece Göreve yeni başlayan Emniyet Amiri Faruk Bilen Çayırova’da ilk operasyonunu uyuşturucuya yapmış oldu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.