Çayırova Emek Mahallesi’nde dün akşam iki komşu arasında çıkan tartışma silahlı saldırıya dönüşmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi de yaralandı. İddialara göre, Emek Mahallesi 3. Sokak üzerindeki bir binada oturan iki komşu bilinmeyen nedenden ötürü kavga etti. Kavgada taraflardan birisinin silahıyla ateş etmesi sonucunda kurşunun isabet ettiği 16 yaşındaki B.K hayatını kaybederken iki kişi ise yaralandı. Polis olaydan sonra kaçan saldırgan komşulardan M.A ile Ö.A’yı suç aletiyle birlikte yakaladı. Polis merkezine götürülen şüphelilerin işlemleri yapılıyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.