Çayırova Belediyesi, sıfır atık konusunda vatandaşları bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için “ Mutfağımda Sıfır Atık” yarışması düzenledi. Çayırova ilçe sınırları içinde yapılacak yarışmaya son başvuru süresi 30 Kasım. Yarışmaya katılmak isteyenlerin sıfır atıklı yemek tarifini ve fotoğrafını #çayırovadasıfıratık etiketiyle paylaşması gerekiyor. Birinciye 2.000 TL, İkinciye 1.500 TL ve Üçüncüye 1000 TL para ile jüri özel ve mansiyon ödülü verilecek. Yarışmaya katılan herkesin mutfak önlüğüne sahip olabilmesi için iletişim adreslerini mesaj atması gerekiyor. Jüri tarafından belirlenecek yarışmanın kazananlarına ödülleri düzenlenecek programda verilecek.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.