Çayırova Özgürlük Mahallesi’nde bir sokak karantinaya alındı. Alınan bilgilere göre Çayırova Özgürlük Mahallesi 201/1 Sokak karantinaya alındı. Sokakta yaşayan 13 kişinin koronatesti sonucunun pozitif çıktığı bunun üzerine Çayırova İlçe Hıfzısıhha Kurulu tarafından sokağın tedbir amaçlı karantinaya alındığı öğrenildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.