Çayırova Kızılay aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor. Çayırova Kızılay tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Çayırova Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz “Türk Kızılay Butik” mağazamızda , ihtiyaç sahibi hemşerilerimize eşya, kıyafet ve gerekli ekipman desteği vermeye devam ediyoruz. Bugüne kadar birçok vatandaşımızın yüzünü güldürdük , güldürmeye devam edeceğiz”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.