Çayırova belediye başkanı Bünyamin Çiftçi ilçede yapılacak projeleri Kocaeli büyükşehir belediyesi başkanvekili Yaşar Çakmak birlikte inceledi Çayırova ilçesinde 2021 yılının yatırım yılı olacağının altını çizen Çayırova belediye başkanı Bünyamin Çiftçi, Büyükşehir belediyesi başkanvekili Yaşar Çakmak ile birlikte son hallerini inceleyerek, değerlendirmelerde bulundular. Projelerin son halini Çakmak ile birlikte gözden geçirerek değerlendirmelerde bulunan başkan Çiftçi; Belediyemizde ağırladığımız Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekilimiz Yaşar Çakmak ile çalışmalarımız ve projelerimizle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Kıymetli başkanvekilimize ziyaretlerinden dolayı şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum” Dedi. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ile birlikte ilçeye yapılacak projeleri inceleyen Kocaeli büyükşehir belediyesi başkanvekili Yaşar Çakmak, değerli başkanımız Bünyamin Beyin yaptığı projeler İnşallah 2021 yılında Çayırova ilçemize çok büyük değer katacak. Başkanımızın heyecanı, çalışma azmi 2021 yılının Çayırova ilçemiz için çok önemli sonuçlar doğuracağına inanıyorum. Değerli başkanımızın ve ekibinin bu özel projeleri gerçekleştirmesi için var gücümüzde yanında olacağız, Başkanımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.