Çayırova’ da, yeni Başkan Adem Yıldız « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 16:16

Çayırova’ da, yeni Başkan Adem Yıldız

Çayırova’ da, yeni Başkan Adem Yıldız
Son Güncelleme :

22 Şubat 2022 - 10:42

122 views

Yeniden refah partisi Çayırova ilçe teşkilatı ikinci olağan kongresini yaptı. Kongreye Çayırova halkı, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları çok yoğun ilgi gösterdiler.

Program Kocaeli’ nin in büyük konferans salonu olan Pr. Dr. Necmettin Erbakan kültür salonunda yapıldı. Çayırova belediye başkanı Bünyamin Çiftçi, eski belediye başkanı Şevki Demirci, İyi parti ilçe başkanı İlhami Bayrak, Deva partisi ilçe başkanı Mehmet Saraç, Ak parti ilçe başkan vekili Vahit Terzi, CHP il başkan yardımcısı Baran Aydın programa katılan konuklar arasındaydılar.

Kongreye sivil toplum kuruluşları ve mahalle muhtarları da yoğun ilgi gösterdiler, katılımcıların okunması program boyunca devam etti.

Kongrenin divan başkanlığını il başkan yardımcısı Erkan Katırağ yaparken, yardımcılığını Kamil Tokgöz üstlendi. Tek adayın çıktığı kongrede Adem Yıldız oybirliği ile ilçe başkanı seçildi.

Programa genel merkezi temsilen genel başkan yardımcısı Mehmet Altınöz katıldı. Programda belediye başkanı Bünyamin Çiftçi ve eski belediye başkanı Şevki Demirci’ ye söz verildi.

Demirci konuşması esnasında salondan bol alkış aldı.  

İlçe başkanı olarak göreve seçilen Adem Yıldız, halen il başkan yardımcılığı görevinde bulunuyor. Aslen Erzurumlu bir aileye mensup olan Yıldız, Çayırova doğumlu.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments