Bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Çayırova’ya gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, pandemi sürecinde büyük özveriyle görev yapan Cayırova Belediyesi Vefa Destek Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in de hazır bulduğu ziyarete eşlik eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Vefa Koordinasyon Merkezini gezen Büyükşehir Başkanı Büyükakın’a virüsle mücadele sürecinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakkın, her türlü övgüyü hak eden vefa destek grubuna başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Büyükakın ve Başkan Çiftçi vefa destek koordinasyon merkezi çalışanlarıyla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.