Haziran ayında hizmete giren ve Kocaeli bölgesinin önde gelen sağlık kuruluşların başında gelen Merkez Prime Hastanesi’ne ziyaretçi akını devam ediyor . Açıldığı günden bu yana yoğun bir ziyaretçi kitlesi ile karşı karşıya kalan Merkez Prime Hastanesi Başhekimi Hakan Höbek, bugün de özel misafirlerini ağırladı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, Gebze bölgesi Koordinatör İbrahim Pehlivan, Ak Parti Gebze ilçe Başkanı irfan Ayar’ın yanı sıra çok sayıda partili Başhekim Höbek’e ziyarette bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın, Merkez Prime Hastanesi’ni çok beğendiğini dile getirerek, Başhekim Hakan Höbek ve ekibi kutladı
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.