Benim Mahallem, Benim Okulum « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 16:16

Benim Mahallem, Benim Okulum

Benim Mahallem, Benim Okulum
Son Güncelleme :

04 Haziran 2022 - 12:03

34 views

Kocaeli Valisi Seddar YAVUZ’un himayesinde başlatıp, yürütülen ÖNEM projesi kapsamında Gebze Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde DYK son haftasında, kursa katılan okul öğrencilerinin motivasyonunu artırmak, okul ve mahallesini benimsetmek, iletişim becerilerini artırmak için “Benim Mahallem, Benim Okulum” etkinliği düzenledi.

Mahalle muhtarları ve Mahallenin öne çıkan isimlerinin, esnaflarının da katılımı ile okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerini sucuk ekmek sonrasında ise semaverde çay ikramında bulunuldu.

Ziya Gökalp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ekrem İBİŞ “Öğrencilerimizin mahalle muhtarları ile de tanıştığı, önem projemiz kapsamında yaptığımız etkinliğimizde, öğrencilerimiz arkadaşlarıyla öğretmenleriyle birlikte doyasıya güzel bir vakit geçirdiği etkinliğimize katılan ve emek verenler teşekkür ediyorum.

Bu etkinliğimiz için bizden desteklerini esirgemeyen
Tirebolulular & Güceliler Dernek Başkanı ve Beylikbağı muhtar azamız Cengiz Cebeci’ye ve öğrencilerimizle birlikte olarak yanımızda olan herkese teşekkür ederiz”dedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments