Çayırova Belediyesi, kentteki tüm cadde ve sokaklarda evsel atıkların toplanması amacıyla kullanılan çöp konteynırlarını kendi atölyesinde üretmeye başladı. Tasarrufa önem veren, kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanarak hizmete dönüştüren Çayırova belediyesi, kendi bünyesinde imalat ettiği ürünlere bir yenisini daha ekledi. Belediyenin iç ve dış mekânlarında kullanılan mobilyalar, park bahçelerin ihtiyacı olan gübreyi kendisi üreten Çayırova Belediyesi, şimdide çöp konteynırı üretmeye başladı . Kendi iş gücü ve imkânlarıyla imalata başlayan Çayırova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, belediyenin ihtiyacı olan çöp konteynırlarını kaynak atölyesinde imalatına başladı. Dışarıdan hazır olarak alınan daha kalın ve kaliteli saçlardan yeni çöp konteynırı üreten Çayırova Belediyesi böylece piyasaya fiyatlarına göre daha uygun imalat yapmış olacak. Kaynak atölyesinde seri bir şekilde üretimi devam eden çöp konteynırları ihtiyaca göre yapılarak, yıpranmış konteynırlarla değiştiriliyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.