Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, geçtiğimiz aylarda Kocaeli valiliği’ne atanan Vali Seddar Yavuz’u ziyaret etti. Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, önceki gün Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette belediyenin çalışmaları ve ilçenin sorunları hakkında Vali Seddar Yavuz’a bilgiler aktararak görüş alışverişinde bulunan Başkan Şayir, misafirperverliğinden dolayı Yavuz’a teşekkür etti. Vali Yavuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Şayir’e çalışmalarında başarılar diledi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.