Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Mevlid Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Büyükgöz mesajında, “Sevgili peygamberimizin dünyayı şereflendirdiği bu mübarek gecenin tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Mevlid Kandili nedeniyle bir tebrik mesajı yayımladı. Mevlit kandilinin Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’in doğum gününün idrak edileceği mübarek bir gece olduğunu ifade eden Başkan Büyükgöz, “Sevginin ve sevgililerin en şereflisi, nebiler nebisi Peygamber Efendimizin doğumu, insanlık tarihinin en önemli ve en şerefli olayıdır. İnsanlığa, verdiği mesajlarla sıkıntılardan çıkış yolunu gösteren Peygamberimiz, günümüz insanına da kurtuluş reçetesini en güzel örnekleriyle vermiştir. Müslümanlar olarak sevgili Peygamberimizi ve onun mesajını her yönüyle insanlığa doğru tanıtmalıyız. O’nun üstün ahlaki özelliklerini hayatımızın her safhasında örnek almalıyız. Maneviyata daha çok ihtiyacımız olan şu günlerde, tüm İslam aleminin birliğini beraberliğini, dayanışmasını güçlendirmesine vesile olması dileğiyle, Mevlit Kandilini kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.