Son dönemde sık sık test yaptıran CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı’nın son yaptırdığı Covid-19 testi pozitif çıktı. Yıldızlı, bu süreci evinde geçirecek. CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Değerli dostlarım, bugün yaptırdığım tomografi çekimi ve kan tahlillerimin ardından yapılan COVID-19 testim pozitif çıktı. Bir süre daha evde tedavi sürecime devam edeceğim. Rahatsızlığım sebebi ile arayan ancak dönemediğim dostlarımın affına sığınıyorum. Tedavi sürecini sağlıklı bir şekilde atlatarak yeniden aranızda olmak dileğiyle.”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.