Polis 25 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan bir kişiyi DErince’de yakaladı. Alınan bilgilere göre Derince İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kasten adam öldürme suçundan hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan bir kişiyi yakaladı. Emniyet’deki işlemleri tamamlanan K.T sevk edildiği adli merciler tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.