Kocaeli’nin İzmit ilçesinde yaklaşık 4 yıldır araması olan 2 FETÖ firarisi yakalandı. Alınan bilgilere göre Milli İstihbarat Teşkilatı ile Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin ortaklaşa yaptığı operasyonda yaklaşık 4 yıldır araması olduğu belirlenen 2 kişinin olduğu bilgisine ulaşıldı. Yapılan operasyonda göz altına alınan şahıslar polis merkezine götürüldü. Firarilerin işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli mercilere sevk edileceği öğrenildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.