Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Gebze’ye gelen Ruanda heyeti ilk ziyaretini Gebze Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştirdi. Ruanda’nın Ankara Büyükelçiliğine vekalet eden Joel Uwizeye ve Ticaret Ataşesi Lucas Murenzi’den oluşan heyet, Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin Match Plaza’daki yerinde ziyaret etti. Ziyarette TGF Genel Sekreter Yardımcısı Levent Altun, Gebze Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Abbas Sır, Başkan Yardımcısı Mesut Işık ve üyeler hazır bulundu. Ruanda heyeti, Gebze’de bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirirken Gebzeli gazeteciler de pandemi sonrası Ruandalı meslektaşlarıyla tanışıp kardeş cemiyet olmayı istediklerini belirttiler. Keyifli bir sohbetin ardından Altun ve Sır, Ruanda Büyükelçi vekili Joel Uwizeye’ye günün anlamına yönelik bir plaket takdim ettiler. Ruanda heyeti de meşhur Ruanda kahvesi hediye etti. Ruanda heyeti bugün Gebze Belediyesi, GTO, İMES, GOSB ve bazı kuruluşları da ziyaret edecek.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.