SAADET PARTİSİ GÜNAY’I ZİYARET ETTİ « Bölge Haber Gazetesi

7 Temmuz 2022 - 03:40

SAADET PARTİSİ GÜNAY’I ZİYARET ETTİ

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, kısa süre önce yapılan kongrede Ak Parti Çayırova İlçe Başkanlığı görevine seçilen Servet Günay’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, beraberinde Teşkilat başkanı Fatih Karabulut, STK Başkanı Erdal Durdağ, Eğitim birim başkanı Sinan Aydemir, Seçim işleri birim başkanı Battal Öztürk ile birlikte Ak Parti Çayırova İlçe Başkanlığı görevine seçilen Servet Günay’a makamında tebrik ziyaretinde bulundular.

AKSU’DAN DAVAM KİTABI

Çayırova ilçesinin ortak değerleri, vatandaşın beklentileri ve daha güzel yaşanılabilir bir ilçe olmanın önemi üzerine samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette ‘Parti politikaları ve bakış açıları farklı olabilir ama farklılıklarımız birer ayrıştırıcı unsur değil vatandaşın hizmet kalitesini yükselten birer değer olmalı diyen Aksu, şunları ifade etti.

Her birimiz bu ilçenin yaşayan bir bireyi ve değeriyiz. Amacımız hakkın rızası doğrultusunda vatandaşımıza hizmet etmek ve gelecek nesillere daha faydalı miraslar bırakmaktır. Bu ilkelerle siyaset yapıyoruz. Sizlerin de bu duygu ve düşüncelerle siyaset yaptığınızı düşünüyoruz’ dedi. Aksu Günay’a yeni görevinde başarılar diledi ve Milli Görüş lideri ve Saadet Partisi’nin merhum Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın DAVAM kitabını hediye etti.

GÜNAY TEŞEKKÜR ETTİ

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ifade eden Günay ‘Bizler siyasetin dışında da ilişkilerimiz ve bağlarımız olan insanlarız. Her ne kadar siyasi seçim farklılıklarımız olsa da sizin de belirttiğiniz gibi amacımız vatandaşımızın kaliteli hizmet almasını sağlamak ve yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe olmasını sağlamaktır. Bunun için çalışırken de siyasi parti ayrımı gözetmeksizin herkesle müzakereye ve diyaloğa açığız’ dedi.

 

09 Ekim 2020 - 19:14

39 views

  Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, kısa süre önce yapılan kongrede Ak Parti Çayırova İlçe Başkanlığı görevine seçilen Servet Günay’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.   Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, beraberinde Teşkilat başkanı Fatih Karabulut, STK Başkanı Erdal Durdağ, Eğitim birim başkanı Sinan Aydemir, Seçim işleri birim başkanı Battal Öztürk ile birlikte […]

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments