30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü Çayırova ilçesinde törenlerle kutlandı. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Çayırova kaymakamlığının düzenlediğiprogram Atatürk püstüne çelenk koyma ile başladı. Pandemi önlemleri alınarak yapılan törenlere,Kaymakam Hasan Gözen,Belediye başkan vekili Sadettin Arıkboğa,Ak parti ilçe başkanı Ekrem Karahan,MHP ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban,CHP ilçe başkanı Cihan Soyluçiçek, Millieğitim müdürü Azmi Tunç ve birim müdürleri katıldılar
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.