COVİD-19 tedbirleri kapsamında “Sağlık İçin Hepimiz İçin” Sloganı ile Çayırova genelinde denetimler gerçekleştirildi. Tam kadro sahaya inerek denetimi gerçekleştiren ekipler, vatandaşları 3 temel husus olan temizlik, maske ve mesafe konusunda uyardı.
Koronavirüs salgınıyla mücadelenin etkin olarak sürdürülebilmesi için ‘sağlık için hepimiz için’ sloganı ile bugüne kadarki en kapsamlı denetim gerçekleştirildi diyen Kaymakam Kara “İçerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulması salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem arz ediyor.” dedi.
ÇAYIROVA’DA DA ESNAF DENETLENDİ
Öte yandan “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganı ile gerçekleştirilen denetim Çayırova’da da gerçekleşti. Çayırova’da gerçekleşen denetime Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen, Vefa Sosyal Destek Grupları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, Muhtarlar, polis ve zabıta ekipleri katıldı. Denetimde vatandaşları maske ve hijyen konusunda uyaran Kaymakam Hasan Gözen, “içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının Çayırova’da her kesime ulaşmasını sağlamalıyız” dedi.