CHP Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan 24 Temmuz basın bayramı nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. Orhan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi : “Baskı ve sansürlemelere rağmen toplumun çıkarlarını gözeterek,ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile mesleğini icra eden,kalemine leke değdirmeden canı pahasına gerçekleri yazan, parmaklıklar ardına girmeyi göze alan tüm gazetecilerimizin, basın çalışanlarımızın,yerel basınımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutlarım”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.