Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesine bağlı ekipler Gebze’de bir işyerinde yaptığı aramada yasa dışı yollarla yurda getirilmiş makaron ele geçirdi. Alınan bilgi ve iddialara göre; tarafından alınan duyum ve yapılan istihbari çalışmalar sonucu, polis Gebze’de bulunan bir işyerinde kaçak tütün ve tütün mamullerinin satışının yapıldığı belirlendi. Adrese yapılan baskında iş yeri sahibi gözaltına alınırken yapılan aramalarda 180 adet sarmalık sigara kâğıdı, 8 adet elektronik sigara, 10 adet elektronik sigara otomizeri, 5 bin 200 dal içi kıyılmış tütün ile doldurulmuş bandrolsüz makaron, 21 bin 800 dal içi boş bandrolsüz makaron ve 368 ayrı paket içerisinde toplam 41 kg ağırlığında nargile tütünü ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 1 kişinin yakalandığı öğrenildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.