Türkiye 8. ve Kocaeli 1. Yücel Boru Fen Lisesi’nden Milli Eğitim Bakanlığı, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye geneli “Ülkemizin Kültürel Mirası” konulu liseler arası bilgi yarışmasında 11. Sınıf öğrencisi Ahmet Düzenli yapılan yarışmada Kocaeli 1. ve Türkiye 8. olarak ilimize ve okuluna büyük bir sevinç yaşattı. Okul Müdürü İsmail Boğa yaptığı açıklamada ” Öğrencimize ve kendisini çalıştıran öğretmenlerimize teşekkürler…” ifadelerine yer verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.