Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve İlçe yönetimine ziyarette bulundular. CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, yönetim kurulu üyeleri adına nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Gelecek Partisi Gebze ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.