Zinnur Büyükgöz’e yoğun ilgi « Bölge Haber Gazetesi

21 Ocak 2022 - 10:21

Zinnur Büyükgöz’e yoğun ilgi

Zinnur Büyükgöz’e yoğun ilgi
Son Güncelleme :

03 Şubat 2019 - 21:39

AK Parti Gebze Belediyesi Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz’ün aday tanıtım toplantısı geniş katılımlı bir şekilde  hafta sonu Gebze Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşti.  

 

ÇAYIROVA, DARICA VE DİLOVASI TAM KADRO…

12 Ocak’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ndeki adayları açıklamasının ardından Darıca’da gerçekleşen buluşmayla startı verilen aday tanıtım toplantılarında sıra Gebze’deydi. AK Parti Gebze Belediyesi Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz’ün Gebzelilerle bir araya geldiği buluşmada coşku üst seviyedeydi. Özellikle gençlik kollarının yaptığı tezahüratlar ve hazırladığı pankartlar geceye damgasını vurdu. İlçemizde gerçekleşen buluşmaya, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti MKYK Üyesi Kocaeli Milletvekilleri Emine Macit Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Cemil Yaman, İlyas Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze Belediyesi Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze Belediyesi Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Çayırova Belediyesi Başkanı Şevki Demirci, MHP Kocaeli İl Başkan Vekili Murat Yılmaz, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Ülkü Ocakları Gebze Şubesi Başkanı Ahmet Çağrı Şakar, ilçe yöneticileri, ilçe belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantının açılış konuşmasını ise ev sahibi ilçe başkanı Ayar gerçekleştirdi ve şunlara değindi:  “Bugün (cumartesi günü) Gebze Kapalı Spor Salonu tarihi günlerinden birini yaşıyor. Bu tablo 1 Nisan’da Zinnur Büyükgöz’ün başkan seçileceğinin mesajı olarak görüyorum. Tüm teşkilatlarımızla çalışmalarımız devam ediyor. 31 Mart yerel seçimlerinde en güçlü destek Gebze’den gelecek. AK Parti ben değil, biz diyenlerin partisidir. Pazar’a kadar değil mezara kadar dediğimiz Cumhur İttifakı’nın karşılığı Gebze’de de kanıtlanmıştır. Salonda hep beraber omuz omuzayız. Bu seçimin anahtarı gelecek hedeflerimizin kapılarını açacak. Cumhurbaşkanımızın aday olarak takdim ettiği Zinnur Büyükgöz’le sahadayız. Ben Zinnur Başkan’a kefilim siz Gebzelilerin de kendisine sahip çıkmasını istiyorum.”

 

KÖŞKER: “BİZLER DAVA ADAMIYIZ”
Gebze Belediyesi Başkanı Adnan Köşker ise teşkilatlarla aile gibi çalışarak Gebze’ye hizmet ettiklerini vurgularken, “Bizler dava adamıyız ve mesele bu gök kubbenin altında hoş bir seda bırakmak. Gönül belediyeciliği yaptık ve herkesi ziyaret ettik. 2 dönem belediye başkanlığı yaptım ve partimize laf getirecek hiçbir işin içinde olmadık. Teşkilatlarımızla aile gibi çalıştık. Gebze’yi insanların mutlu olacağı bir kent yapacağız dedik ve bunu da başardık. Yıllardır kronikleşen sorunları çözdük.  Belediyeyi 10 yılda kurumsal bir hale getirdik. Hizmetlerin devamını rabbim nasip edecek. Şahsıma verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

KARAOSMANOĞLU: “YOLA BERABER ÇIKTIK”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ise şunları aktardı; “15 yıl önce hep beraber yola çıktık. Gebze bölgemizin sorunları çok büyüktü ve problemleri teşhis ederek işe koyulduk. Tüm sıkıntıları geride bıraktık. Yollarımızı ve kavşaklarımızı yapıp yeşillendirdik. Eskihisar sahilini pırıl pırıl hale getirdik. Gebze’nin sizlere yakışır bir yer olması için gece gündüz çalıştık. Hakkınızı helal edin. Gebze’yi çok seviyorum ve bundan sonraki süreçte de bizim bıraktığımız yerden hizmete adaylarımız devam edecek. Zinnur kardeşimin bahtı ve yolu açık olsun. Gebze’nin geleceği çok daha aydınlık olacak.”

ÇAKIR: “31 MART YENİ BİR DÖNEMİN B AŞLANGICI”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ise yaptığı selamlama konuşmasında Gebze’nin seçimlerde yüksek bir oy oranıyla AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na destek vereceğine inandığını belirterek,  Gebze Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi başkanlarımızın kentte çok fazla emekleri var. Üstlendiğimiz yükün arkasında bir samimiyet var. Tevazu ve gayret ilkeleriyle bunu 31 Mart seçimlerine taşımak zorundayız. Gebze 31 Mart gecesi öyle bir ses vermeli ki başarının sesi olsun. Bugün dünyada yapılan dolapların tümünün özünde Türkiye’nin önüne geçmek amacı olduğu ortadadır. 31 Mart yeni dönemin başlangıcı olacak ve kenetlendikçe sırtımız yere gelmez”

ERYARSOY: “ZİNNUR BAŞKANIMIZIN YOLU AÇIK OLSUN”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, kürsüden yaptığı açıklamalarda önemli noktalara değindi. Eryarsoy, gece-gündüz demeden Cumhur İttifakı’nın başarısı için mücadele edeceklerini belirtirken, “Salonu dolduran ve bizi yalnız bırakmayan sizlerle ayni yolu yürümekten mutluluk duyuyorum. 10 yıldır Gebze’ye hizmet eden başkanımıza teşekkür ediyoruz. Zinnur başkanımızın da yolu açık olsun. Diğer partilerin tek derdi Cumhur İttifakı’nın kaybetmesi. Gece, gündüz demeden el ele çalışacağız ve Cumhur İttifak olarak 13’te 13 yapacağız” ifadelerini kullandı.

BÜYÜKGÖZ: “TEŞKİLATIN VE HALKIN ADAMIYIM”

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, salonda bulunan partilileri selamladı ve coşku üst seviyeye çıktı. Burada açıklamalarda bulunan Büyükgöz, şunları dile getirdi; “Yarınlara yol alırken sizlerle yol birliği yapacağız. Bizim bütün meselemiz yarınları nasıl sağlamlaştırırız derdi ve bu kardeşiniz bunun için aday oldu. Cumhurbaşkanımız bu milletin özü olan Cumhur İttifakını ana sarsılmaz bir gerçek olarak önümüze koydu. Hizmetlerimizi ülkeye ve Gebze’ye katma değer üretmek için yaptık. Güzide ilçemizde sorunlara çözümü beraber üreteceğiz. Rabbim nasip eder halk takdir ederse bayrağı devralacağız. Hakkı olan hakkını en hızlı şekilde hakkını almalı diyerek hareket edeceğiz. Bu kardeşiniz kimsenin adamı değil, halkın ve teşkilatın adamı oldu. Liyakat ve ehliyet anlamında hadiseye bakıp çözüm üretmiş olacağız. Bu kardeşiniz ne yapacak diye derdiniz olmasın. Gebze’yi karış karış bilen bir insanım. Bizim hizmetlerimizin çoğu gönül belediyeciliği için olacak. Gönüllere giden yolları açmak temel gayemiz olacak. Gerekli olan yatırımları yapacağız. Ulaşım ve trafik sorunu çözülecek ve bu konudaki yatırımları süratle tamamlayacağız. Kendimi önce rabbime daha sonra Gebzelilere emanet ediyorum”

“GEBZE’YE 3 MİLYAR 856 MİLYON TL’LİK YATIRIM YAPILDI”

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ise Gebze’ye yapılan yatırımların önemine şu sözlerle dikkat çekti; “Gebze’ye AK Parti döneminde 3 Milyar 856 Milyon yatırım yapıldı. Yeni modelle kente hizmet nasıl yapılır vatandaşlarımıza gösterdik. Metro hattı, İstanbul Caddesi yaya köprüsü üst geçidi, Kızılay Caddesi katlı otoparkı, İtfaiye müfreze binası, kent meydanında kütüphane çalışmaları devam ediyor. Gebze ve Sabiha Gökçen arasında metro hattı yapılacak. Desteğinizi bizden esirgemeyin. Bu milletin bekası için MHP’li kardeşlerimizle dimdik ayakta duracağız ve en güçlü destekle başarıyla seçimlerden galip ayrılacağız”

BENZER HABERLER