Yücel Boru Lisesi’nde Bayrak Töreni « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 01:28

Yücel Boru Lisesi’nde Bayrak Töreni

Yücel Boru Lisesi’nde Bayrak Töreni
Son Güncelleme :

17 Ocak 2022 - 8:22

70 views

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz bu hafta İnönü Mahallesi’nde bulunan Yücel Boru Fen Lisesi öğrencilerine konuk oldu. Başkan Büyükgöz, kariyer günü etkinliğinde de öğrencilerle sohbet etti. 

Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz, bayrak töreninde fen lisesinde… Her hafta bir okulda bayrak törenine katılan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz bu hafta; İnönü Mahallesi’nde bulunan Yücel Boru Fen Lisesi öğrencilerine konuk oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, okul idarecileri ve öğretmenler tarafından karşılanan Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğrencilerle birlikte saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nı okudu. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, sınıfları ve öğretmenler odasını da ziyaret etti.

KARİYER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Bayrak töreninin ardından okulun kariyer günü söyleşisinde öğrencilerle bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, uzun soluklu bir yolculuk olan eğitim hayatında başarılı olmanın tek yolunun durup dinlenmeden çalışmak olduğunu ifade etti. Lise öğrencisi gençlere, eski adliye binasındaki tadilatın yakın zaman içerisinde tamamlanarak gençlik merkezi olarak hizmet vereceğinin müjdesini veren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Siz gençler her şeyin en güzeline ve en iyisine layıksınız. Ülkemizin aydınlık geleceği olan siz gençlere her zaman güveniyor ve yanınızda olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isterim. Derslerinizde ve eğitim hayatınızda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x