Vali Yavuz, Vatandaşlarımızı Dinledi, Sıkıntılarına Çözüm Buldu « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 01:05

Vali Yavuz, Vatandaşlarımızı Dinledi, Sıkıntılarına Çözüm Buldu

Vali Yavuz, Vatandaşlarımızı Dinledi, Sıkıntılarına Çözüm Buldu
Son Güncelleme :

01 Nisan 2022 - 12:25

66 views

Her zaman halkla iç içe olunması gerektiğini vurgulayan ve Valilik Makamının herkese açık olduğunu belirten Vali Seddar Yavuz, “Halk Günü” buluşmasını bugün Karamürsel Alp toplantı salonunda gerçekleştirdi.


“Halk Günü” buluşmasına, Vali Yardımcısı İsmail Gültekin ve ilgili kurum müdürleri hazır bulundu.

 
Vatandaşlarımızın sıkıntılarını giderme noktasında bir takım önemli uygulamalar yaptıklarını belirten Vali Seddar Yavuz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşların sorunlarının birebir dinlenilmesi ve çözüm bulunması noktasında kendilerini talimatlandırdığını belirterek iletilen sorun ve taleplerin çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

Vatandaşlarımızın sıkıntılarını giderme noktasında devletimizin her zaman yanlarında olduğunu belirten Vali Yavuz: “Devletimiz her daim sizin yanınızda, Devletinize ve onu yönetenlere güvenin, endişe etmeyin. Burada bulunan bütün kurum müdürlerimiz, sizin sorunlarınızı çözmek için var gücüyle çalışacaklar, sorunlarınıza çözüm üretecekler.” dedi.
 
Vali Seddar Yavuz Halk Günü buluşmasına gelen vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen sorun, şikâyet ve talepleri tek tek dinleyerek not aldı ve iletilen taleplerin çözümü için gerekli işlemlerin yapılması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi. Halk Gününe anne ve babasıyla birlikte gelen çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Yavuz, onlara hediyeler vererek sevindirdi.  
 
Halk Günü Toplantısının yanı sıra kendisini ziyarete gelen, talep ve şikayetlerini ileten vatandaşları da zaman zaman Valilik Makamında ağırlayan Vali Yavuz, bu çerçevede 20 kişiyle görüşüp, onları dinleyip dertlerine derman oldu.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x