“Üreten belediye olacağız!” « Bölge Haber Gazetesi

23 Ocak 2022 - 23:06

“Üreten belediye olacağız!”

“Üreten belediye olacağız!”
Son Güncelleme :

23 Aralık 2018 - 22:01

CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk Darıca Perşembe Pazarı’ndaki esnaf ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret etti. Ziyarette pazarcı esnafı ve vatandaş ile sohbet eden Törk, “31 Mart’ta göreve geldiğimizde tüketen bir belediye değil, kendi değerlerini verimli halde kullanan, üreten bir belediye olacağız.” dedi.

‘Sevgiyle el birliğiyle’ sloganıyla yola çıkan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için çalışmalarına ara vermeyen CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, bir yandan dernek ziyaretleri yaparken diğer yandan da vatandaşlarla bir araya gelerek Darıcalılar’ın desteklerini alıyor. Darıca’da kurulan Perşembe pazarında pazarcı esnafını ziyaret ederek, pazarcı esnafına bol kazançlar dileyen Törk, pazarcı esnafının sorun ve taleplerini de dinlemeyi ihmal etmedi. Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da sohbet eden Törk’e vatandaşların ilgisinin hayli yoğun olduğu görüldü. Vatandaşlar, Törk’ün 31 Mart’ta seçimleri kazanacağına yürekten inandıklarını ifade ettiler.

VATANDAŞI DİNLEYECEĞİZ

31 Mart’ta seçimi kazanacaklarını ve vatandaşların taleplerine duyarsız kalmayacaklarını söyleyen CHP’li Törk, “Tüketen bir belediye değil, kendi değerlerini verimli halde kullanan, üreten bir belediye olacağız. 31 Mart’ta vatandaşımız bu emaneti bize verdiğinde vatandaşlarımız ile istişare ederek projelerimizi ve çalışmalarımızı şekillendireceğiz. Beklentilere cevap veren yeni bir hizmet anlayışı ile Darıca Belediyesi’ni yöneteceğiz” diye konuştu.  Pazarcı esnafıyla da sohbet eden CHP’li Törk pazarcıların kendisine gösterdiği ilgiden dolayı kendilerine teşekkür etti.

BENZER HABERLER