Ünlü Çayırovalılarla buluştu « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 16:51

Ünlü Çayırovalılarla buluştu

Ünlü Çayırovalılarla buluştu
Son Güncelleme :

30 Kasım 2019 - 19:26

Kocaeli İl Başkanlığı tarafından Çayırova’da organize ettiği 40×40 programı kapsamında, İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi ile İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ve yönetimi ilçede faaliyet gösteren yöre dernekleri ve vatandaşlar bir araya geldi.
Çayırova MHP ilçe yönetimin düzenlediği 40×40 saha programına İl Başkanı Aydın ünlü, İlçe başkanı Yunus Emre Düzdaban, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri katılım sağladı. Dün akşam düzenlenen program çerçevesinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal eden MHP’li yetkililer vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Düzdaban, seçimden seçime değil her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz diyerek, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Düzdaban açıklamasında, “Çayırova Milliyetci Hareket Partisi İlçe Başkanlığı olarak Kocaeli Milliyetci Hareket Partisi il Başkanlığımız tarafindan organize edilen 40*40 programımıza İl Başkanımız Aydın Ünlü ile il yöneticilerimizle, ilçe yöneticilerimizle birlikte il dernek programlarımızı gerçekleştirdik. Çayırova hemşehri derneklerimizle seçimden seçime bir araya gelen bir MHP değil, halkımızın arasında dert dinleyen dertlere çözüm odağı olan bir partiyiz. Milliyetçi Hareket Partisi, Çayırovalı hemşehrilerimizle istişareler ederek toplumsal harekette öncü geleceğe güven veren Türkiye Cumhuriyeti’nin sigortası olan Milliyetçi Hareket Partisiyiz.

Devletin bekasi için devletin ebedî müddeti için biz varız. Biz büyük bir aileyiz. Biz Türkiye’yiz.

Çayırova hemşehri il derneklerimiz;
Erzurum Spor Kulübü Derneği Başkanımız Ahmet Akcay,
Ordu Dernek Başkanımız Ramazan Demir,
Kars Serhatspor Başkanımız Beysafa Düğün,
Yozgatlılar Derneği Başkanımız Nuri Yardım,
Kırşehirliler Dernek Başkanımız Fatih Soylu,
Gümüşhane Baba Konağı Başkanımız Naci Çelik,
Sinop Dernek Başkanımız Muammer Aydın,
Erzurumlular Derneği Başkanımız Behçet Günay,
Trabzonlular Derneği Başkanımız Burhan Beşiroğlu’na ve yonetim kurullarına ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz’ dedi.

BENZER HABERLER