Ülkü Ocaklarından Ziyaret « Bölge Haber Gazetesi

24 Mayıs 2022 - 09:24

Ülkü Ocaklarından Ziyaret

Ülkü Ocaklarından Ziyaret
Son Güncelleme :

10 Ocak 2022 - 15:51

99 views

Ülkü Ocaklarından Ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Gebze Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Murat Çoban ve Başkan Vekili Ali Gökhan Gazetemiz Genel Koordinatörü Zeki Şahin’ i ziyaret ettiler. Gazeteciler gününü kutlayarak çalışmaları hakkında bilgi veren Çoban;

Ülkücü gençliğin yetiştirilmesi için ocaklar kurulduğu günden bu yana, biz ocaklarda ideolojik, dini, sportif ve kültürel eğitimler verilerek gençlerin her anlamda donanımlı olması sağlıyoruz. Ülkü Ocakları’nın düzenlediği konferans, seminer, panel ve sohbetlerle gençler milli şuuru sahibi olarak, vatanını ve milletini yıkıcı fikirlere karşı korumak için mücadele veriyoruz.  Başbuğ Türkeş’in öncülüğünde kurulan ocaklar teşkilatlanmada ilim, iman, ahlak ve ülkü temelinde hareket ederek Hoca Ahmet Yesevi hazretlerinin mayasını attığı Ocaklar olma gayesindeyiz.

Gazeteciler kamu yararına çalışan, kamu kurum ve kuruluşları ile halk arasındaki bağı kuran emekçilerdir. Gazeteci; haberleri dürüst, etik ve tarafsız bir şekilde araştırma, belgeleme, yazma ve sunma ile görevli meslek profesyonellerine verilen unvandır. Bizde Ülkü Ocakları olarak dürüst ve tarafsız haber yapan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum”  dedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x