Tüm Türkiye Gibi Darıca da İYİ Olacak! « Bölge Haber Gazetesi

1 Temmuz 2022 - 05:30

Tüm Türkiye Gibi Darıca da İYİ Olacak!

Tüm Türkiye Gibi Darıca da İYİ Olacak!
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2022 - 12:40

32 views

İlçe Başkanı Güven Altay:

“Tüm Türkiye Gibi Darıca da İYİ Olacak!”

Vatandaş ve esnaf buluşmaları kapsamında Darıca’yı ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Darıca’nın Çınaraltı Meydanı’nda halkın yoğun ilgisiyle karşılandı.

İyi Parti lideri Meral Akşener’in Darıca ziyareti hakkında açıklamalarda bulunan İyi Parti Darıca İlçe Başkanı Güven Altay, “Genel Başkanımız Meral Akşener, Türkiye’mizin kaderini değiştirecek bir cesaretle 2017 yılında İYİ Parti’yi kurarak Cesurlar Hareketini başlattı. Son 2 buçuk senedir de hiçbir liderin yapmadığını yapıyor ve ülkemizin geleceği için yaz kış, yağmur çamur demeden büyük bir özveriyle Türkiye’yi karış karış dolaşıyor. Bizler de Genel Başkanımızın liderliğinde, onunla yan yana yürümekten büyük gurur duyuyoruz. Şimdi de Genel Başkanımızı Darıca’mızda ağırlayarak hemşerileriyle buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduk. Bu buluşma, halkımızın yoğun ilgisinin de sayesinde coşkulu bir miting havasında gerçekleşti. Öyle ki Darıca’mızın kalbinin attığı Çınaraltı Meydanı’nda ‘Başbakan Meral’ sloganları yankılandı. Program kapsamında Darıcalı esnaflarımızla konuşarak sıkıntılarını dinleyen Genel Başkanımıza, vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi ve sevgi hem Genel Başkanımızı hem de bizleri çok mutlu etti. Genel Başkanımız Meral Akşener’e olan bu ilgi gösteriyor ki tüm Türkiye gibi Darıca da İYİ olacak. Az kaldı… ” diye konuştu.

Vekillerin de Olduğu Kalabalık Bir Heyet Darıca’daydı…

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Darıca’nın yanı sıra Çayırova ve İzmit’i de kapsayan Kocaeli ziyaretine; İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, GİK Başkanı Cumali Durmuş, İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Güven Altay, İYİ Parti Darıca Eski İlçe Başkanları, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, Büyükşehir Belediyesi İYİ Parti Meclis Grup Başkanvekili Fevzi Canbaz, İYİ Parti İlçe Başkanları, yöneticiler ve çok sayıda partili eşlik etti.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments