TÜGVA’dan Çiftçi ve Gürbüz’e ziyaret « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 16:19

TÜGVA’dan Çiftçi ve Gürbüz’e ziyaret

TÜGVA’dan Çiftçi ve Gürbüz’e ziyaret
Son Güncelleme :

15 Nisan 2019 - 20:49

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut, Çayırova Temsilcisi Fatih Yeşilkaya ve yönetim kurulu üyeleri Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Türkiye Gençlik Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut, vakfın çalışmaları hakkında başkan Çiftçi’ye bilgiler verdi. TÜGVA olarak gençlerin ortak bir noktada buluşması ve geleceğe yönelik yeniliklerin yapılması adına önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Akbulut, Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye tebriklerini ileterek, gençlikle ilgili planladığı projeleri için teşekkür etti.

Çiftçi, “Gençlerimiz Bizim Geleceğimizdir”

Türkiye’nin geleceği için en önemli gücün gençler olduğunu vurgulayan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Güçlü bir Türkiye için hükümetimiz ve biz yerel idareler önemli yatırımları hizmete sunduk. Gençlerimizin daha güçlü, bilgili, maneviyatı sağlam bireyler olması için önümüzdeki 5 yılda birçok projeyi tamamlayarak hizmete sunacağız. İlçemizde gençlerimizle çalışmak ve Çayırova’mızı yeni projelerle geliştirmek için planlamalarımızı yaptık. Projelerimiz hedeflerimiz doğrultusunda birer birer hayata geçecektir. Bu yolda gençlerimizin fikirlerine ve taleplerine de önem vermeyi ihmal etmeden çalışacağız.” dedi.

EMNİYET MÜDÜRÜ GÜRBÜZ’E ZİYARET

Öte yandan TÜGVA Çayırova İlçe Başkanı Muhamed Hanefi Akbulut ve ilçe yönetim kurulu üyeleri daha sonra Çayırova Emniyet Müdürü Erkan GÜrbüz’ü ziyaret etti. Polis haftasını kutlayan TÜGVA’lı gençler müdür Gürbüz’e “hayırlı olsun” temennisinde bulundu

 

BENZER HABERLER