SONER DEMİRAL ADAY ADAYI OLDU « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 19:55

SONER DEMİRAL ADAY ADAYI OLDU

SONER DEMİRAL ADAY ADAYI OLDU
Son Güncelleme :

09 Aralık 2018 - 23:55

 

 

Bölgemizin sevilen ismi ve başarılı iş adamı Soner Demiral, Saadet Partisi’nden Çayırova Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

 

5 YIL DAHA KAYBETMEYELİM

Hafta sonu hemşerilerinin de yoğun desteğiyle birlikte Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanlığına gelerek burada ilçe başkanı Yusuf Aksu’ya Aday Adaylığı dilekçesini sunan Demiral ‘’Hayırlı ve güzel dileklerle çıktığımız bu yolda Allah hepimizin kalbine göre versin. Bu seçim diğer seçimlerden çok daha fazla önem arz etmektedir. Artık çayırovanın kaybedeceği beş yılı daha yok.  Saadet Partisi iktidarına her zamankinden daha fazla ihtiyaç var’’ dedi.

AKSU’DAN SAMİMİ DAVET

Başvuru dilekçesini kabul den ilçe başkanı Yusuf Aksu ‘’hak üzerine ve insan merkezli hizmet etme düşüncesi olan tüm herkese kapımızda gönlümüzde sonuna kadar açıktır. Çayırova halkına hizmet etmek için lobilerin adamı, makam sahiplerinin hizmetkarı olmaya gerek yok. Buyurun Çayırova’nın geleceğini Saadet Partisi iktidarıyla birlikte kurtaralım. Birlikte çalışalım’’ diyerek siyasete açık ve samimi bir mesaj gönderdi. Aksu son olarak Demiral’a başarılar diledi.

SONER DEMİRAL KİMDİR

Siyasi hayatına Refah Partisi gençlik kolları yöneticiliğiyle başlayan Demiral, gençlik kolları başkanlığı, Mahalle başkanlığı, bölge temsilciliği görevlerinde bulundu ve hali hazırda Saadet Partisi Çayıroava ilçe yönetici olarak siyasi çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 4 çocuk babası olan Demiral, İnşaat-yapı işleri, proje danışmanlığı ve emlak işleri yapmaktadır. Çayırova da ikamet etmektedir.

BENZER HABERLER