Siyasete MHP Damgası « Bölge Haber Gazetesi

17 Ağustos 2022 - 02:18

Siyasete MHP Damgası

Siyasete MHP Damgası
Son Güncelleme :

06 Aralık 2021 - 16:58

214 views

Önceki İlçe Başkanı Serkan Kural döneminde kabuğuna çekilen ve siyasi arenadan uzak kalan MHP Gebze, Bülent Özdemir döneminde ise siyasetin en hareketli teşkilatı oldu. Yeni İlçe Başkanı Özdemir ve yönetim kurulu üyeleriyle Gebze siyasetinde en çok konuşulan parti MHP oldu. Ev ziyaretleri yaparak hanelere konuk olan, muhtar ziyaretleriyle mahallelerin sorunlarını dinleyen, esnaflara da konuk olarak dertlerini dinleyen MHP Gebze, adeta harıl harıl çalışarak iktidar yürüyüşüne hız verdi.
İL BAŞKANI KURT’TAN BİZZAT TEBRİK GELDİ
Geçtiğimiz hafta yüzlerce kişinin katılımıyla Genel merkez tarafından uygulanan “Adım adım 2023, İl İl Anadolu programı” kapsamında Gebze’de MKYK üyeleri ve MHP Milletvekillerini ağırlayan Gebze teşkilatını ve Ülkü Ocağı Gebze Şube Başkanı Murat Çoban’ı, İl başkanı Yunus Emre Kurt ziyaret ederek tebrik etti. Gebze’deki atmosferden etkilenen Kurt, İlçe Başkanı Özdemir ve ekibini kutlayarak bizzat teşkilatta tebrik etti. MHP’liler İl başkanı Kurt’la birlikte daha sonra esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
ENGELLİ VATANDAŞLAR UNUTULMADI
MHP Gebze Engelliler gününde de sahadaydı. Gebze’de yaşayan engelli vatandaşlarımızı unutmayan İlçe Başkanı Kurt ve yönetim kurulu üyeleri gün boyu hanelere konuk oldu. Engelli bireylerin sorunlarını dinleyip, çeşitli hediye takdimlerinde bulunan MHP Gebze, ayrıca düşündükleri projeleri ve engellilere yönelik çalışmaları hakkında da bilgi verdiler. İlçe Başkanı Bülent Özdemir, yapılan çalışmalarla ilgili kısa değerlendirme de, “MHP önce ülkem sonra partim diyen bir anlayışa sahip, Türk siyasi hayatından 40 yılı geride bırakmış bir dava hareketidir. Bizler her daim halkımızın içinde ve yanında olarak, ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz. Cumhur İttifakıyla adım adım 2023’e doğru ilerleyecek ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşacağız.”dedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments