Selim İlçesi İstanbul’da buluştu « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 23:35

Selim İlçesi İstanbul’da buluştu

Selim İlçesi İstanbul’da buluştu
Son Güncelleme :

22 Mart 2019 - 17:34

Kars İli selim ilçe ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneğini düzenlediği geleneksel kaz gecesine İstanbul’da yaşayan ve Türkiye’ye göç etmiş Selimliler katılarak hasret giderdiler
BAŞKAN YILMAZ TEŞEKKÜR ETTİ
Gecenin açılışında yoğun katılım ve ilgiden dolayı konuk ve hemşehrilerine teşekkür ede Kars İli selim ilçe ve Köyleri Kültür ve Dayanışma Dernek Başkana Burhanettin Yılmaz, Biz Cumhuriyetten, hukuktan, adaletten özgürlükten, taraf olan bir derneğiz dedi.
Bakırköy Botanik Park 2HC Cafe Restoranda yapılan geleneksel Kaz gecesine İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Bakırköy belediye başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, CHP Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Marmara üniversitesi iletişim fakültesi öğretim üyesi prof. Dr. Serhat ulağlı Sancaktepe devlet hastanesi başhekimi yardımcısı Dr. Yakup Süleymanoğlu , Gebze teknik üniversitesi personel müdürü Adnan işçi, İstanbul Kars Ardahan Iğdır Kalkınma vakfı Onursal başkanı Cihangir Güngör, CHP Küçükçekmece ilçe Başkanı Turgay Özcan, İstanbul Dernekler Federasyon Genel başkanı Velişan Yerli, Halkalı Şoför esnaf Oda başkanı İbrahim Yılmaz İstanbul Kars Kültür Dernek başkanı Yücel Taşçı, İstanbul Kars Ardahan Iğdır Derneğinin onursal Başkanı Mustafa Küpeli, Ankara Selimliler Dernek Başkanı Hasan Çifçi, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri, işadamları, Belediye ve meclis üyesi adayları Muhtar adayları 500 yakın Kars ve Selimliler katıldı. Gecede çeşitli. yöresel sanatçılar sahne aldı.

BENZER HABERLER