Şekerpınarlıların sevdiği isim  « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 17:45

Şekerpınarlıların sevdiği isim 

Şekerpınarlıların sevdiği isim 
Son Güncelleme :

06 Aralık 2018 - 17:23

14 views

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Şekerpınar Mahallesi muhtarlığına 30 yıllık Şekerpınarlı  Muharrem Şen talip…

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesinde Şekerpınar Mahallesi muhtar adaylığı için mahallenin sevilen isimlerinden Muharrem Şen, sevenlerinin talebi doğrultusunda adaylığını ilan etti. Yaklaşık 30 yıldır Çayırova’nın Şekerpınar Mahallesi’nde yaşayan Muharrem Şen,  ticaret ile uğraşmakta.  Halen Şekerpınar Kulübü ve Çayırova Kulüpler Birliği Başkanlıklarını başarıyla yürüten Şen, Kocaeli Amatör Kulüpler Federasyonu’nun da (KASKF) yönetim kurulu üyeliğini yapmakta.

MAHALLESİNDE HERKES ONU TANIYOR SEVİYOR

Yaklaşık 30 yıldır kendisini Şekerpınar Mahallesi sakinlerinin hizmetine adayan Şen mahallenin sorunlarının ilgili makamlara aktarılmasından , gençlerin spora kazandırılmasına kadar pek çok faydalı projeyi ve çalışmayı başarıyla yürüttü. Şen’in şimdiki hedefi Şekerpınar Mahallesi muhtarı olabilmek.  Bölge Haber Gazetesi’ni ziyaret ederek gazetemiz genel yayın yönetmeni Olcay Karabağ’la görüşen Şekerpınar Mahallesi muhtar adayı  Şen  mahalleyi tanıdığını ve bu yüzden mahalleliden gelen talepler doğrultusunda muhtarlığa talip olduğunu ifade etti. Şekerpınarlıların kendisine 31 Mart tarihinde yetki vermesinden sonra mahalleliye daha çok hizmet alabilmesi için çalışmalarda bulunacağının altını çizen Şen bugüne kadar gerek kamu kurum ve kuruluş temsilcileri gerekse bölge sakinleri arasında bir köprü vazifesi gördüğüne de dikkat çekti. Şen  “Yaklaşık 30 yıldır bu mahallede yaşamaktayım. Gerek kulüp yöneticiliğim gerekse burada iş yapmamdan ötürü pek çok Şekerpınarlının takdirini kazandım.” Diye konuştu.

BENZER HABERLER