Şehit ve gazi yakınları iftara konuk oldu « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 15:13

Şehit ve gazi yakınları iftara konuk oldu

Şehit ve gazi yakınları iftara konuk oldu
Son Güncelleme :

06 Nisan 2022 - 12:46

72 views

Şehit ve gazi yakınları iftara konuk oldu

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; şehit-gazi aileleri, ve yakınlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, şehit ve gazi aileleri, yakınlarını iftar yemeğinde ağırladı. Gebze Öğretmen evinde düzenlenen iftar programına Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Adil Uğur Bilgili, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı Erdal Kuruçay, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

SİZLERLE BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ

İftarda programında kısa bir selamlama konuşması yapan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Değerli şehitlerimizin, gazilerimizin aileleri; aziz şehitlerimiz canları pahasına bu vatanı bize emanet ettiler. Onlar Peygamber Efendimize komşu. İnşallah rabbim bizleri onlara komşu olanlardan eylesin. Bizler de sizin evlatlarınızız. Biz bir aileyiz. Mağfiret ve paylaşma ayı olan bu mübarek Ramazan ayında rabbim tuttuğunuz oruçları kabul eylesin inşallah. Ramazanınız mübarek olsun. Vatan savunmasında şehit olan evlatlarımıza, kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet dilerim. Nur içinde yatsınlar” dedi.

MİNNET VE ŞÜKRAN BORCUMUZ VAR

Başkan Büyükgöz’ün ardından selamlama konuşması yapan Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ise şu ifadelere yer verdi: “Kıymetli büyüklerimiz iftarımıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Hepinizin Ramazanı Şerifini tebrik ediyorum. Aziz toprakları bizlere vatan eyleyen aziz şehitlerimize minnet ve şükran borcumuz var. Şehitlerimizin emaneti aileler ve kıymetli gazilerimiz; sizler bizim başımızın tacısınız. Sizin sıkıntılarınız bizim sıkıntılarımız. Devlet bu vatana çalışan herkes için vardır. İftarımıza teşriflerinizden ötürü sizlere şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı ramazanlar.”  

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments