Şehit polislerimiz için mevlit okutuldu « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 17:47

Şehit polislerimiz için mevlit okutuldu

Şehit polislerimiz için mevlit okutuldu
Son Güncelleme :

09 Nisan 2019 - 15:30

Çayırova Emniyet Müdürlüğü Türk polis teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü nedeniyle  Hacı Perihan Kayar Cami’nde dün öğleden sonra mevlit okuttu.

 

GÜRBÜZ: “ALLAH GÜVENLİK GÜÇLERİMİZDEN RAZI OLSUN”

Çayırova Müftülüğü personeli tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerifin ardından Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Ülkenin güvenliğinin önemine değinen Gürbüz, bu uğurda canını feda etmekten çekinmeyen şehit polislere, askerlere tüm güvenlik güçlerine rahmet diledi. Gazi ve yaralı polislere minnet ve şükranlarını ifade eden Gürbüz, “Allah bu mübarek günlerin hürmetine bu yolda mücadele veren tüm meslektaşlarıma ve diğer güvenlik güçlerimizden razı olsun” dedi. Konuşmasının ardından yapılan dualara hep bir ağızdan amin denildi.

ÇAYIROVALILARDAN YOĞUN İLGİ

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından okutulan Kur’an-ı Kerim tilavetine Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Ekrem Karahan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çayırova MHP İlçe Başkanı Yunus Emre Düztaban ve Yönetim Kurulu Üyeleri sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis memurları vatandaşlara mevlüt şekeri ve gülsuyu ikramında bulundu.

BENZER HABERLER