Sarıtoprak’tan Rektör Aslan’a ziyaret « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 12:36

Sarıtoprak’tan Rektör Aslan’a ziyaret

Sarıtoprak’tan Rektör Aslan’a ziyaret
Son Güncelleme :

24 Kasım 2019 - 21:01

33 views

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan’ı ziyaret etti.

CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak hem Türkiye de hem de dünya çapında bölgemizi temsil eden Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan’ı ziyaret etti. Üniversitenin mevcut durumu hakkında görüş alışverişinde bulunan CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, “Bölgemizi başarıyla temsil eden Gebze Teknik Üniversitesi’nin rektörü olmanız bölgemiz için bir şans. Belediye meclis üyesi olarak isteklerinizi gerçekleştirmek için elimizden gelen gayreti göstermeye hazır olacağız. Her türlü iş birliğine hazır olacağız. Sizin ve öğrencilerimize her daim destekçisi olacağız” dedi.

“MECLİS ÜYELİĞİNİZ HAYIRLI OLSUN”

Ziyarette konuşan Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan, “Üniversite olarak her daim öğrencilerimizin yanlarında olduk. Yaptıkları ve yapacakları etkinliklerinde desteklerimizi esirgemedik. Üniversitemizin yeşil kalması için de hem öğrencilerimiz hem de bizler büyük çaba sarf ediyoruz. Üniversitemizde ağaç kesmemeye özen gösteriyoruz. Araştırmalarımız da tüm hızı ile devam ediyor. Kredi Yurtlar Kurumu’nun Gebze Teknikli öğrenciler için bir yurt projesi var. Ailelerin gönül rahatlığı ile öğrencilerini okula bırakmaları için yurt projemizde tüm hızı ile devam ediyor. İnşaatı tamamlanan konferans salonumuzu ise yakın bir zamanda açacağız. Öğrencilerimizin de çok seveceği bir grubun konseri ile konferans salonumuz öğrencilerimizin hizmetine sunacağız. Sizlerin destekleri sayesinde de Gebze Teknik Üniversitesi daha ileriye taşınacaktır. Meclis üyeliği görevinizin Darıca’ya hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Rektör Aslan CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak’a teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

BENZER HABERLER

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x