Sarıkamış Platformu’ndan “teşekkür” « Bölge Haber Gazetesi

17 Ocak 2022 - 13:39

Sarıkamış Platformu’ndan “teşekkür”

Sarıkamış Platformu’ndan “teşekkür”
Son Güncelleme :

09 Ocak 2020 - 12:36

10 views

Sarıkamışlılar, Sarıkamış Platformunu bağrına bastı. Sarıkamış Platformu olarak, yaklaşık 280 üyeyle akşam yemeğinde buluştu.
Sarıkamış Platformu sözcüsü Recep Ergül yaptığı açıklamada “Sarıkamış’ta yaşayan değerli hemşehrilerimizin, davetimize yoğun ilgi göstermesi ve katılımcıların salona sığmaması nedeniyle toplantımız, öğlen ve akşam olmak üzere ikiye bölündü. Öğlen, il genel meclisi üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz ve 59 muhtarımız tam kadro katılırken, akşamki toplantıda ise Sarıkamış esnafı ve ileri gelen ailelerinin birbirinden kıymetli temsilcileri katıldı.
Kafkas Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Rektör Yardımcısı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, çok sayıda akedemisyen ve eğitimci katıldı. Kıymetli hemşehrilerimize, Sarıkamış Platformuna gösterdikleri yoğun ilgi ve bizlere gösterdikleri yoğun sevgi nedeniyle sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Sarıkamış Platformu, Sarıkamışlı hemşehrilerimizle tek vücut ve tek ses olarak yoluna devam ediyor.” ifadelerine yer verdi.

BENZER HABERLER