Sağlıklı Yaşamın Kadim Destekçisi: Çörek Otu Yağı « Bölge Haber Gazetesi

18 Mayıs 2022 - 02:52

Sağlıklı Yaşamın Kadim Destekçisi: Çörek Otu Yağı

Sağlıklı Yaşamın Kadim Destekçisi: Çörek Otu Yağı
Son Güncelleme :

28 Eylül 2021 - 12:40

36 views

Doğal yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi Zade Vital, çörek otunun binlerce yıllık hikayesini modernize edilen yerli tohumlarla bir araya getirerek sağlıklı yaşamı destekliyor.

Sağlık alanında kullanımı binlerce yıl öncesine dayanan çörek otu yağı, timol, timokinon gibi farklı yararlı fitokimyasalları ve doymamış yağ asitlerini içererek bütünsel sağlığın desteklenmesinde rol oynuyor.

Antik çağlardan beri koruyucu sağlık yöntemlerinde kullanıldığı bilinen çörek otu yağı, aynı zamanda binlerce yıldır pek çok medeniyete kucak açan Anadolu kültüründe de önemli bir yer taşıyor. Destekleyici besin olarak düzenli kullanıldığında vücudunuza çok yönlü destek sağlamasının yanı sıra; topikal kullanımda da tercih edilen bir içerik olarak öne çıkıyor.

YERLİ TOHUMLARDAN GELEN LEZZET

Sağlıklı yaşam tutkunlarının vazgeçilmezi Zade Vital, yerli tohumları temiz tarım uygulamaları ile birleştirerek Anadolu topraklarının lezzetiyle harmanlıyor. GMP standartlarında üretilen soğuk sıkım yağları en güvenli şekilde tüketiciye ulaştırıyor. 130 yılı aşkın tecrübesini en yeni bilimsel yöntemlerle buluşturan Zade Vital yağları bütünsel sağlığı destekliyor.

Değerli bileşenleri kaybetmeden üretilen Zade Vital Çörek Otu Yağı’nı kapsül ya da sıvı formuyla tercih edebilirsiniz. Sadece eczanelerde.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

BENZER HABERLER

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x