Saadet Partisi’nden Çayırova çıkarması « Bölge Haber Gazetesi

18 Ocak 2022 - 18:44

Saadet Partisi’nden Çayırova çıkarması

Saadet Partisi’nden Çayırova çıkarması
Son Güncelleme :

14 Mart 2019 - 0:27

 

31 Mart yerel seçimlerine dolu dizgin hazırlanan Saadet Partisi Çayırova ilçe  teşkilatı Bölge Haber Gazetesi’ni ziyaret etti. Saadet Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, Saadet Partisi Çayırova İlçe Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Bölge Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Olcay Karabağ tarafından karşılanan Büyükşehir Belediye başkan adayı Aydın ile Çayırova Belediye Başkan Adayı Aksu’ya partinin Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik eşlik etti. Ziyarette partinin Kocaeli ve Çayırova Belediyeleri’nin Meclis Üyeleri ile adayları da hazır bulundu.

AYDIN: “ZORLUKLAR AŞILACAK”

Ziyarette konuşan Saadet Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın “Basın demokrasilerin vazgeçilmez unsurudur. Yöneticiler ile yönetilenler arasında bir köprüdür. Tarafların ne istediği basın yayın organlarıyla öğrenilir çoğu zaman. Ancak, gel gör ki demokrasilerimizin en temel öğelerinden birisi olan basın yayın organları bilhassa yerel basın oldukça zor şartlar altında yayın hayatlarını sürdürebilmektedir. Bizler yerel yönetimlerin yerel basına vazifesini yürütüebilmesi adına daha çok önem vermeleri gerektiğini düşünüyoruz” diye konuştu.

Saadet Partisi Çayırova İlçe Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu ise “Çayırovalıların Saadet Partisi’ne yoğun ilgisi var. Bizlerin öncelikle hedefi ‘Saadet Partisi’ne kesinlikle oy vermeyeceğim’ diyen  seçmendir.” diye konuştu.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik ise , “il yönetimi olarak SKM’lerimizin takvimi doğrultusunda hergün Kocaeli’nin bir ilçesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızla birebir temas ediyoruz. Bugün de Çayırova’dayız.  Bölge Haber Gazetesi’ne “başarılar” dileriz” diye konuştu. Ziyaretten sonra Saadet Partili konuklar gazetemiz genel yayın yönetmeni Olcay Karabağ’la fotoğraf çektirdi.

BENZER HABERLER