Saadet Partili Meclis Üyesi’nden Şayir’e teşekkür! « Bölge Haber Gazetesi

28 Ocak 2022 - 21:53

Saadet Partili Meclis Üyesi’nden Şayir’e teşekkür!

Saadet Partili Meclis Üyesi’nden  Şayir’e teşekkür!
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2020 - 20:09

Diliskelesi Mahallesi’nde bulunan Belediye ait TIR Parkının yenilenmesi taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı. Saadet Partili Meclis Üyesi Zeki Karataş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yenilem tır parkından dolayı memnuniyetini dile getirerek, Başkan Hamza Şayir’e teşekkür etti.

“ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA”

Projenin oldukça güzel olduğunu ifade eden Saadet Partisi Meclis Üyesi Zeki Karataş yaptığı paylaşımda, “Bugün Belediyemize ait Polisan TIR parkında aracımı park ettim. Çok güzel bir çalışma yapılmış. Zeminine asfalt atılmış. Kamyoncu esnafı olarak Belediye Başkanı Sayın Hamza Şayir’e teşekkür ediyorum. Yalnız bu yetmiyor Dilovası muhtelif yerlerinde birkaç tane tır parkı daha şart. Devamı inşallah gelir. Artık büyük araçlar mahalle aralarına girmekten kurtulur diye düşünüyorum” yazdı.

“DİLOVASI HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAİK”

Dilovası halkının her şeyin en güzeline laik olduğunu söyleyen Karataş, “Muhalefet meclis üyeleri olarak Dilovası’na yapılacak kamu yararına olan hizmetleri destekler, yetkililere de teşekkür ederiz. Yapılan yanlışlara da müsaade etmeyeceğiz ve uyaracağız” şeklinde paylaşımda bulundu. 100 DÖNÜMLÜK TIR PARKINA BAŞLANDI

Bilindiği gibi Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, geçtiğimiz günlerde seçim beyannamesinde sözünü verdiği ve bölgenin en büyük lojistik üssü olması hedeflenen TIR Parkı Projesi’nin başlandığını müjdelemiş ve çalışmanın yapıldığı alandan fotoğraf ve video paylaşmıştı.

BENZER HABERLER