PİMTAŞ, Sancak’ı ağırladı « Bölge Haber Gazetesi

21 Ocak 2022 - 10:41

PİMTAŞ, Sancak’ı ağırladı

PİMTAŞ, Sancak’ı ağırladı
Son Güncelleme :

30 Ocak 2020 - 15:08

Bölgemizin önemli sanayi kuruluşlarından Pimtaş A.Ş. , BMC Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak’ı ağırladı.

Pimtaş A.Ş. konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Pimtaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tahmaz ve Pimtaş AR- GE Müdürü Özlem Kozankurt ev sahipliği yaptı. Programa çevre organize sanayi bölgeleri başkanları, bölge müdürleri, bölgede faaliyet gösteren sanayi kuruluşları ve seçkin davetliler katıldı.

Davetlilerle tek tek ilgilenen Pimtaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tahmaz, Gebze Plastikçiler OSB içerisinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarını, ‘Sanayici Buluşmaları’ kapsamında bir araya getirerek fikir alış verişinde bulundurmaya devam ediyor. Sanayicinin ufkunu açan programlar düzenleyerek sektörüne ve sanayinin önemine dikkat çeken Tahmaz, programlara davet ettiği ünlü sanayiciler ile de sektöre ve sanayicilere ışık tutuyor.

Açılış konuşmasında davetlilere teşekkür eden Tahmaz; sanayinin problemlerini ve ticari ilişiler ile alakalı fikir alışverişinde bulunmaya devam ettiklerini söyledi. Davetini kırmayarak icabet eden BMC Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak’a teşekkür etti.

Girişimciliğin öneminden bahsederek hayat hikâyesini anlatan Sancak, yerli otomobilin ortaya çıkışından, nasıl bir süreçten geçtiklerinden ve sonrasında neler olacağından bahsederek yerli otomobilin serüvenlerine değindi.Tahmaz program sonrası Sancak’ı makam odasında ağırlayarak hediye taktim etti.

BENZER HABERLER