ÖRS: “NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR.. « Bölge Haber Gazetesi

18 Ocak 2022 - 19:38

ÖRS: “NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR..

ÖRS: “NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR..
Son Güncelleme :

25 Ocak 2020 - 21:51

.”

Talihsiz bir yangın sonucunda ağır hasar gören bölgemizin modern alışveriş merkezlerinden Darıca Park AVM’de, bilindiği üzere geçici bir süre tüm alanları ile faaliyet verilemeyeceğini kamuoyuna duyurulmuştu. Yaşanan üzücü hadisenin ardından açıklamalarda bulunan Darıca Park AVM sahibi Abdullah Örs, AVM’nin 3.katında oluşan elektrik kontağındaki kaçak sebebiyle başlayan yangının hızla yayılarak 2 katın kullanılamaz hale geldiğini söyledi. Maddi hasar dışında kimseye bir şey olmamasının sevindirici bir durum olduğunu vurgulayan Örs, kendilerine destek vererek yanlarında olan herkese teşekkür etti.

“DARICA HALKIMIZ HEP YANIMIZDAYDI”

Özellikle Darıca halkına ayrı bir parantez açan işadamı Örs, “Darıca Park AVM’nin bölgemizin bir değeri olduğunu ilk günden bugüne kadar hissettiren Darıca halkımız, bize moral ve destek verdi. Yangın sonrasında gözyaşı döken vatandaşlarımıza şahit olduk. Bu bizim için tarif edilemeyecek kadar özel bir durumdu. Darıca halkımızın duyarlılığı ve desteği bizim için çok önemliydi. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

ABDULLAH ÖRS’TEN TEŞEKKÜR

Darıca Park AVM sahibi Abdullah Örs, her kesimden destek mesajları aldıklarını belirterek yanlarında olan ve bizzat AVM’ye gelerek geçmiş olsun temennilerinde bulunan protokol ve basın mensuplarına teşekkür etti. Örs, “Yaşadığımız zor günlerde yanımızda olarak desteklerini esirgemeyen, Ak Parti Kocaeli Milletvekillerimiz Cemil Yaman, İlyas Şeker ile Sami Çakır, Darıca Kaymakamımız Ömer Karaman, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın ve yardımcıları, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze bölge Koordinatörümüz İbrahim Pehlivan, Darıca Belediye Başkanımız Muzaffer Bıyık ve yardımcıları, Gebze Ticaret Odası Başkanımız Nail Çiler, Ak Parti Darıca İlçe Başkanımız Ufuk Acay, Darıca İlçe Emniyet Müdürümüz Şaheser Alaca, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Oğuz, Kocaeli İtfaiye Daire Başkanımız Doğan Kara ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerimizin yanı sıra bölgemizin güzide basın mensupları olan değerli dostlarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

BENZER HABERLER