Minikler meslekleri tanıdılar « Bölge Haber Gazetesi

5 Temmuz 2022 - 15:00

Minikler meslekleri tanıdılar

Minikler meslekleri tanıdılar
Son Güncelleme :

02 Mart 2022 - 15:52

90 views

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri “Büyüyünce Ben’’ etkinliği ile meslek gruplarını öğrendi. Minikler; doktor, aşçı, itfaiyeci, terzi, mühendis, ressam, astronot gibi birçok mesleği yakından tanıma imkânı buldu.

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri etkinliklerini sürdürüyor. Uzman eğitim kadrosu ile yarının büyükleri olan çocuklara büyük bir özveri ile eğitim veren Çocuk Kulüpleri, çocukların hayatına dokunmayı sürdürüyor. Yapılan etkinliklerle çocuklara dostluk ve arkadaşlığı aşılayan uzman eğitimciler, bir taraftan da çocukları hayata hazırlıyor. Bu kapsamda yapılan etkinlikte çocuklar keyif alarak meslek gruplarını yakından deneyimledi.
 “Büyüyünce Ben’’ etkinliğinde çocuklar büyüklerin yerine geçerek farklı meslek gruplarında farklı sorumluluklar edindi. Mesleklere ait iş elbiselerini giyen çocuklar, iş materyallerini de tanıdı. Her biri farklı bir meslek grubunda yer alan minikler sahnede arkadaşlarına mesleklerini tanıttı. Heyecanlanan minikler, öğretmenlerine bol bol sorular sorarak mesleklerin incelikleri hakkında fikir edindi.

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulübü öğretmenleri eğitici ve öğretici etkinliklerin devam edeceğini bildirdi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments