Marmara KAISİAD hız kesmiyor « Bölge Haber Gazetesi

25 Mayıs 2022 - 00:46

Marmara KAISİAD hız kesmiyor

Marmara KAISİAD hız kesmiyor
Son Güncelleme :

26 Nisan 2022 - 17:44

24 views

Bir süre önce olağan kongre ile Başkan olan Şamil Yalçın ve yeni yönetimi hız kesmeden iade-i ziyaretlere devam ediyor. Bugün Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’ yı makamında ziyaret eden Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Recep Kaya;
” Bölgemizin kalkınması için mücadele eden SİAD’ larımızdan biri olan KAISİAD’ ı yakından takip ediyor, çalışmalarını takdir ediyorum. Bölgemiz için çalışan kişi, kişiler yada kurumlar bizim gözümüzde her zaman çok değerlidir. Sağladıkları istihdam, yaptıkları yatırımlar hep bölgemizin kalkınması için. Bu anlamda tüm SİAD’ larımıza ayrıca Marmara KAISİAD ‘ a teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum ” dedi.

Marmara KAISİAD Başkanı Şamil Yalçın ise konuşmasında ;

” Yaptığımız kongre sonucu göreve geldiğimiz günden bu yana kuruluş amacımızda olduğu gibi bölgemize yatırımlar yapmaya, yeni istihadam kolları açmaya devam ediyoruz. Görevi devir aldığımızda bizlere hayırlı olsun ziyaretine gelerek bizleri yalnız bırakmayan Ak Parrti Gebze İlçe Başkanımız Recep Kaya ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim. Bu anlamda kendisini ziyaret ederek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik” dedi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x