Künefe ve katmerin yeni adresi  « Bölge Haber Gazetesi

25 Ocak 2022 - 17:17

Künefe ve katmerin yeni adresi 

Künefe ve katmerin yeni adresi 
Son Güncelleme :

11 Mart 2019 - 15:43

44 views

Antepli Hünkar Künefe törenle hizmete girdi

Künefe ve katmerin Türkiye’deki önemli markalarından birisi olan  Antepli, Hünkar Künefe Katmer, artık Kocaeli’nde hizmet verecek. Halil Sevilmiş tarafından işletilecek olan Antepli Hünkar Künefe ve Katmer Darıca Abdi İpekçi Mahallesi 1551 nolu sokakta  törenle hizmete girdi. Halil Sevilmiş tarafından işletilen Antepli Hünkar Künefe ve Katmerin açılışına ilgi yoğun oldu.  Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık,  CHP Darıca Belediye Başkan adayı inşaat mühendisi Yakup Törk, AK Parti Gebze Belediye Başkan adayı şehir plancısı Zinnur Büyükgöz , Gebze  Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Mustafa Turanalp, eğitimci Ali Öztosun ile çok sayıda davetli açılışta hazır bulundu.

BİRBİRİNDEN LEZİZ LEZZETLER BURADA…

Antepli Hünkar Katmer ve Künefe’de birbirinden lezzetli ürünler müşterinin beğenisine sunuluyor.  Bunların arasında katmer çeşitleri, künefe çeşitleri , fındıkzade, mozaik, yarı fıstık,  yarı kaymak , billuriye,  cevizlipaşa, yarı peynir,  fıstıkburger , çeşit çeşit baklavalar, tatlılar ve sıcak kuruyemişler gibi ürünler yer almakta. Ayrıca, meyve ve kuruyemişler de ikram tabağında yer almakta

“TAMAMEN ORGANİK ÜRÜNLER KULLANILIYOR”

Hünkar Künefe ve Katmer hakkında bilgi veren  Halil Sevilmiş “biz ürünlerimizde ne kullanıyorsak bunu müşterimizin gözü önünde yapıyoruz. Mesela Şam fıstığı Antep fıstığını müşterilerimizin göreceği şekilde öğütüp tatlıya katarız. İnsanlar kaliteye ve lezzete önem verirler.  Müşterilerimize en leziz ve taze ürünlerimizi sunarız” diye konuştu. Sevilmiş “firma olarak işimize maksimum düzeyde özen gösteririz. Bu yüzden Türkiye’nin önemli markalarından birisi olan Hünkar Katmer ve Künefe Kocaeli’de ilk olarak burada hizmet vermektedir” diye konuştu.  Ayrıca bölgemizin ve Türkiye’nin önemli isimleri de Antepli Katmer ve Künefe’deki lezzetleri tadıp tam not verenler arasında.

HABER:Ümit ÜLKER

Darıca Belediye BAşkanı Şükrü Karabacak ta geçtiğimiz günlerde Darıca Antnepli Künefe’yi ziyaret eden isimler arasındaydı.

BENZER HABERLER