KOTSİAD, Kara ve Bıyık’ı ziyaret etti « Bölge Haber Gazetesi

17 Mayıs 2022 - 11:09

KOTSİAD, Kara ve Bıyık’ı ziyaret etti

Son Güncelleme :

25 Kasım 2021 - 14:25

151 views
KOTSİAD, Kara ve Bıyık’ı ziyaret etti

KOTSİAD, Kara ve Bıyık’ı ziyaret etti

KOTSİAD Gebze Şubesi, Darca Kaymakamı Yüksel Kara ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı ziyaret ederek, bölgemize dair çalışmalarını ve hedeflerini anlattı. Samimi bir ortamda geçen görüşmeler sonunda, Darıca Kaymakamı ve Darıca Belediyesi, KOTSİAD’ın bölgemiz adına yapacağı olumlu her projeye destek vereceklerini ve ortak çalışma yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

KARA, ‘TOPLUM YARARINA ÇALIŞMALAR YAPILMALI’

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KOTSİAD) Gebze Şube Başkanı Muhammet Cihad Demirtaş, Başkan Yardımcısı Emel Eyüboğlu, Genel Sekreter Caner Pesen ve Basın Sorumlusu Gülseren Parlakoğlu, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Demirtaş, KOTSİAD’ın çalışmalarını ve hedeflerini Kaymakam Kara’ya anlatırken, Gebze Şubesi olarak, Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’nı bir bütün olarak gördüklerini, yaptıkları çalışmalarda da bu dört ilçeye hizmete amaçladıklarını söyledi. Kaymakam Kara, toplumun menfaatini gözeten ve kente değer katacak her türlü çalışmaya destek olacaklarını belirterek, “STK’ları önemsiyoruz ve toplum yararını gözeten her türlü çalışmaları destekliyoruz. KOTSİAD’ın da bu anlamda bölgemize hizmet edecek çalışmalar yapmasını arzu ediyor, sizlere çıktığınız yolda başarılar diliyoruz” dedi.

BIYIK, ‘ZOR VE MEŞAKETLİ BİR ÇALIŞMA’

Darıca’da yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, KOTSİAD ekibini makamında konuk ederken, “SİAD’lar, STK’ları önemsiyor ve yaptıkları çalışmalara değer veriyoruz. Gönüllük temelinde gerçekleşen bu oluşumlar, belli bir emek vermeyi, vaktinizden, naktinizden ayırmayı gerektirir. Zor ve meşakkatli işlerdir. Belli grupların, kişilerin, küçük toplulukların değil de geniş kesimlerin menfaatini gözeten her türlü çalışmaya, yenilikçi fikirlere destek vermek, ortak çalışma yapmak isteriz. Bu ziyareti tanışma ve nezaket ziyareti olarak kabul ediyoruz, bir dahi ki ziyarette, sizlerden kentimiz için değerli projeler bekleriz. Çıktığınız bu zorlu yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi. Dernek Başkanı Muhammet Cihad Demirtaş, Başkan Bıyık’a iyi dilekleri ve destekleri için teşekkür ederek, bölgemizde ki ticarete katkı sunmak için yola çıkan KOTSİAD’ın projelerini hayata geçirmesinde kenti yönetenlerin desteklerinin büyük önem taşıdığını dile getirdi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x